Competitie

Badmintonnen bij BC De Zwaluwen

Competitie teams

Bij BC De Zwaluwen is competitie spelen een belangrijke peiler in de vereniging . Er worden twee soorten competities gespeeld, namelijk op regionaal niveau en landelijk niveau. We zijn vanaf seizoen 2017-2018 zelfs actief op het één na hoogste niveau van Nederland: eerste divisie. De competitie start in september en eindigt in februari en bestaat uit ongeveer 14 Wedstrijden. De juniorencompetitie is ingedeeld per leeftijdscategorie vanaf U11 (onder 11 jaar) tot en met U17 (onder 17 jaar).

Bekijk hier alle competitieteams.

  Team 1

  • Boyd Brekelmans
  • Rune van Dalm
  • Stijn Beerkens
  • Martine Buijk
  • Lilién Tjioe

Speelniveau: 2e divisie

 

  Team 4

  • Casper Spaans
  • Wesley Sprenkels
  • Erik Oreel
  • Inge Geerts
  • Eloise Deijkers
  • Marinka Hack

Speelniveau: 5e divisie

 

  Team 7

  • Bart de Witte
  • Jonah Eikenhorst
  • Theo Marijnissen
  • Camiel Buschgens (reserve)
  • Sharon de Hart
  • Marieke Visser

Speelniveau: 6e divisie

 

  U-11

  • Femke van Oosterhout
  • Sophia Wanders
  • Joslin Burm
  • Xan Damen
  • Rosalie Laplante
  • Mika Vroegop
  • Kate Sun
  • Jonas van Steen
  • Kas de Wit

 

  Team 2

  • Rogier Braspennincx
  • Rowan Vleeskens
  • Rick Geers
  • Sara Pierens
  • Joyce van de Klundert
  • Petra Landmeter

Speelniveau: 2e divisie

 

  Team 5

  • Gideon Deijkers
  • Anne-Fleur Wanders
  • Pascale de Bruijn
  • Vicky de Jong
  • Benjamin Walet

Speelniveau: 5e divisie

 

  Team 8

  • Jayden Volkert
  • Max Oreel
  • Celina Ossenblok
  • Meike Obbens

 

Speelniveau: 7e divisie

 

  Team 3

  • Jitske Goeijers
  • Jacqueline Lappen
  • Ronald De Jong
  • Yannick Roeland
  • Jarco Smeenk
  • Jeffrey Volkert

Speelniveau: 3e divisie

 

  Team 6

  • Geus Klok
  • Dennis van Steenpaal
  • Thomas Beekman
  • Amy Kop
  • Susan Mangnus
  • Meare van Dalm

Speelniveau: 5e divisie

 

  U-17

  • Franklin Burm
  • Julian Toxopeus
  • Rens van Laarhoven
  • Julian Kriezels

 

bcdezwaluwen.nl