Wedstrijdbadminton
bij BC De Zwaluwen

Bij BC De Zwaluwen is competitie spelen een belangrijke peiler in de vereniging . Er worden twee soorten competities gespeeld, namelijk op regionaal niveau en landelijk niveau.

We zijn vanaf seizoen 2017 zelfs actief op het één na hoogste niveau van Nederland: eerste divisie.

De jeugdcompetitie is ingedeeld per leeftijdscategorie vanaf U11 (onder 11 jaar) tot en met U17 (onder 17 jaar).

De competitie start in september en eindigt in februari en bestaat uit ongeveer 14 Wedstrijden.

TEAM1 Eerste divisie



Spelers:
Boyd Brekelmans
David van Dalm
Tim Ter Steeg
Martine Buijk
Lilien Tjioe
Mandy Ipenburg

Stand & wedstrijden >

TEAM2 Tweede divisie



Spelers:
Rogier Braspennicxs
Stijn Beerkens
Rick Geers
Sarah Pierens
Aafke Jacobs
Tara Bollebakker
Petra Landmeter

Stand & wedstrijden >

TEAM3 Derde divisie



Spelers:
Jitske Goeijers
Joyce van de Klundert
Ronald De Jong
Rowan Vleeskens

Stand & wedstrijden >

TEAM4 4e divisie



Spelers:
Yannick Roeland
Wesley Sprenkels
Erik Oreel
Inge Geerts
Eloise Deijkers

Stand & wedstrijden >

TEAM5 5e divisie



Spelers:
Thijs de Lange
Casper Spaans
Myrthe van de Nieuwenhuyzen
Thomas Beekman
Sharon de Hart


Stand & wedstrijden >

TEAM6 6e divisie



Spelers:
Gideon Deijkers
Benjamin Walet
Anne-Fleur Wanders
Pascale de Bruijn
Vicky de Jong

Stand & wedstrijden >

TEAM7 6e divisie



Spelers:
Dennis van Steenpaal
Jasper Zuijderwijk
Amy Kop
Susan Magnus

Stand & wedstrijden >

TEAM8 8e divisie



Spelers:
Lorenzo Ossenblok
Jonah Eikenhorst
Pieter Ruygh
Ilse Vergouwe
Marieke Visser

Stand & wedstrijden >

TEAM U17



Spelers:
Max Oreel
Franklin Burm
Jayden Volkert
Julian Toxopeus
Rens van Laarhaven
Celina Ossenblok
Meike Obbens

Stand & wedstrijden >

TEAM U13



Spelers:
Luka Volkert
Jurre Stoffelen
Isabel van de Merwe
Tess Brink
Kim Beekers
Weining Zhao

Stand & wedstrijden >

TEAM U11



Spelers:
Femke van Oosterhout
Sophia Wanders
Joslin Burm
Xan Damen
Rosalie Laplante


Stand & wedstrijden >